KURUMSAL WEB TASARIM & YÖNETİM

Markanızı zirveye taşıyacak bir web tasarım hizmeti mi arıyorsunuz? Bize ulaşın.

Fark yaratan web tasarım için; AXIS

Yaratıcı dokunuşlarla mükemmelleştirilmiş, tüm cihazlarla uyumlu, yüksek performansa sahip, güvenli ve sürekli güncel web tasarımı hizmeti veriyoruz.

yaratıcı web tasarım

yaratıcı web tasarım.

AXIS; tasarımda yaratıcılığa ve tasarım bütünlüğüne önem verir.

 

Ziyaretçilerin %38’i içerik/tasarım olarak çekici gelmeyen bir siteyi hemen terkederler. İşletmeniz için hazırlayacağımız yeni web sitenizle potansiyel müşterilerinizi ilk bakışta etkileyeceksiniz.

mobil uyumlu web tasarım

mobil uyumlu web tasarım.

AXIS; sizin için %100 mobil uyumlu / responsive web siteleri tasarlar.

 

Mobil uyumlu olmak zorunda, çünkü internet sitelerine girişlerin %53.3’ünü mobil cihaz kullanıcıları tarafından yapılıyor. Her platforma hükmeden ve hepsiyle uyumlu bir web sitesi işletmenizin tüm potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlar.

hızlı açılan web sitesi tasarımı

hızlı web tasarım.

AXIS; sizin için her platformda hızlı açılan, en yüksek performansa sahip bir web sitesi oluşturur.

 

İnternette hız herşeydir. İnsanların %39’u eğer bir web sitesinin resimleri yüklenmiyorsa veya yüklenmesi uzun zaman alıyorsa o web sitesini kullanmayı bırakıyor. Bu nedenle tasarladığımız web sitelerinin hız optimizasyonlarını yaparak sitenizin çok hızlı açılmasını ve GTMETRIX hız testinde en iyi skoru almasını sağlarız.

Güvenli web tasarım hizmeti

güvenli web tasarım.

AXIS; ziyaretçilerinizin ve markanızın güvenliğini ön planda tutar.

 

SSL sertifikasıyla ziyaretçilerinizin size verdikleri tüm bilgiler %100 güvenli bir şekilde size ulaşır. Birlikte çalıştığımız süre boyunca web sitenizin arkaplandaki tüm güvenlik güncellemeleri eksiksiz yapılarak herhangi bir yazılımsal açık oluşmasına izin verilmez.

Sınırsız web tasarım

sınırsız kapasite.

AXIS; tüm sınırlandırmaları ortadan kaldırır.

 

Sunucumuzda barındırdığımız web siteleriniz ölçeklenebilirlik ilkesine bağlı olarak sınırsız kullanıcı tarafından ziyaret edilebilir, sınırsız bir şekilde ürün/hizmet eklemesi yapabilir, çalışanlarınız için sınırsız sayıda e-posta hesabı oluşturabilirsiniz.

Sürekli güncel web sitesi

güncel web sitesi.

AXIS; web sitenizi sürekli güncel tutar.

 

Yıllık hizmet ortaklığımızla web sitenize düzenli aralıklarla içerik ekleyerek hem arama motorları hem de potansiyel müşterilerinizin gözünde sürekli güncel ve internette aktif bir marka imajı yaratırız.

referanslarımız.

AXIS olarak; yüzlerce müşterimize en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hemen ulaşın, işletmenizi rakiplerinden ayıracak eşsiz tasarıma sahip web sitenizin demosunu tasarlayalım. Siz de memnun müşterilerimiz arasına katılın.