Instagram Hesap Yönetimi

Instagram Hesap Yönetimi
_

INSTAGRAM HESAP YÖNETİMİ

Instagram hesabınızı oluşturdunuz fakat yeterince takipçiniz yok mu?

Başlangıç bu işin en zor kısmıdır. Instagram hesap yönetimi hizmetimizle instagram hesabınızı hızlı bir şekilde geliştirip, takipçi sayınızı hızla artırabiliriz. İlk 15 gün içinde Instagram hesabınıza 5000 ve üzeri takipçi kazandırır, hesabınızı görüntüleyen potansiyel müşterilerinizin gözünde takip edilen bir marka imajı yaratırız.

İşinize özel konsept paylaşım tasarımları, sunduğunuz ürün ya da hizmetlere özel tasarlanmış içerikler, aylık paylaşım planlaması, hashtag araştırması, tüm paylaşımlarınıza otomatik beğeni kazandırma gibi bir çok özelliği hizmetimizde barındırıyoruz.

Böylece Instagram’da iyi derecede takipçi sayısına sahip, düzenli bir şekilde yaratıcı ve kaliteli paylaşımlar yapılan, her paylaşımı 100 ve üzerinde beğeni alan bir Instagram hesabınız olur. Bu markanız için mükemmel bir gelişme.

INSTAGRAM HESABI YÖNETİMİ HİZMETİNE NELER DAHİL?

İlk olarak varsa mevcut Instagram hesabınızı analiz edip yapacaklarımızla ilgili bir strateji geliştiriyoruz.

Hızlı bir başlangıç için sektörünüze göre değişen oranlarda takipçi kazandırıyoruz. Buradaki amacımız; Potansiyel müşterilerinize Instagram’da hayranlıkla takip edilen bir işletme olduğunuz imajını aşılamak.

İşinize özel paylaşım tasarımları oluşturuyoruz.

Her bir paylaşım türü için farklı tasarımlar hazırlayarak instagram hesabınızın monoton görünmesini engelliyoruz. Örneğin; ürün veya hizmetinizi tanıtırken kullanacağımız tasarım ve özel gün kutlamalarında kullanacağımız tasarım birbirini tamamlayan farklı tasarımlar olacak.

Tasarımları aylık olarak planlıyoruz.

Bu çok katmanlı tasarım yapmamıza yardımcı oluyor. Paylaşımlar ayrı ayrı kendi tasarımlarına sahipken, instagram profilinizin geneline bakıldığında da paylaşımlar birleşince geometrik ve düzenli desenler ortaya çıkıyor. Bu tasarım stilinin bir örneği için bizim instagram hesabımızı inceleyebilirsiniz.

Tasarım ve paylaşımları yaptık, peki bunu kimler görecek?

Ayrıntılı hashtag çalışmasıyla paylaşımlarınızın hedef kitlenize ulaşabilmesi için her paylaşıma özel hashtag’leri belirliyoruz.

Her paylaşımınızı en az 100 kişi beğenecek.

Yaptığımız her paylaşımı takipçi sayınıza oranla en makul sayıda kişinin beğenmesini sağlıyoruz. Bu da marka imajınız için yapılan bir çalışmadır. Yüksek beğenili paylaşımlarınız potansiyel müşterilerinizi olumlu yönde etkileme eğilimindedir.

_

INSTAGRAM HESAP YÖNETİMİ TEKLİFİ

İlk Ay %50 İndirimli! Instagram hesabınızı ilk ay yarı fiyatına yönetelim, memnun kalırsanız devam edelim.

Instagram hesap yönetimi ile ilgili detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, hemen sizi arayalım.

_

Diğer hizmetlerimize Neler Yapıyoruz bölümünden ulaşabilirsiniz.