Dijital Hizmetler

NELER YAPIYORUZ

NELER YAPIYORUZ

Markanızı dijital dünyada başarıyla temsil edecek web tasarım, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru reklamcılığı (SEM), sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamcılığı (SMM) hizmetleri veriyoruz.

WEB TASARIM

İnternette bulunabilir ve ulaşılabilir olmanın en kolay yolu; son teknolojilerle donatılmış, mobil uyumlu bir web tasarım hizmeti almaktan geçer.

Axis olarak müşterilerimize ister tek ödemeyle sahip olabilecekleri, isterlerse aylık bazda hizmet alabilecekleri iki tür web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi %100 mobil uyumlu, crossbrowser destekli, yönetim panelli ve SEO uyumlu olarak tasarlıyoruz. Otoriter hız testi kontrol sitelerinde web sitenizin hızının dünya ortalamasının oldukça üzerinde çıkmasını sağlıyoruz.

_

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Eğer yeni ziyaretçiler kazandırmıyorsa web tasarım tek başına bir anlam ifade etmeyebilir. Böyle durumlarda arama motorlarında bulunabilir olmanız oldukça önemlidir.

Axis olarak web sitenizin arama motorlarında iş alanınızdaki kelimelerde bulunabilir olmasını sağlıyoruz. Sizin için tanıtım yazıları oluşturup otoriter mecralarda paylaşımlarını yaparken, sitenizi arama motorlarına tanıtarak ve site içi seo düzenlemelerini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde tamamlayarak arama motorlarının sitenizi sevmesini ve sıralamalarda yukarılara taşımasını sağlıyoruz.

_

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyada etkin olmak bir şirket açısından hayati derecede önemlidir. Planlı kurgulanmış bir sosyal medya stratejisi hizmet ve ürün satışlarınızı inanılmaz derecede yükseltebilir. Öyle ki günümüzde geleneksel satış yöntemlerini tamamen bırakıp yalnızca sosyal medyaya odaklanan binlerce firma mevcut.

Axis olarak sizin için sosyal medya stratejinizi belirler, bu stratejinin ihtiyaçları doğrultusunda sosyal medya yönetiminizi gerçekleştiririz. Size de yeni müşterilerinizle ilgilenmek kalır.

_

REKLAM YÖNETİMİ

Arama motoru optimizasyonu her durumda rekabette üstün olmanızı sağlamayabilir. Ya da belki de fiyat/performans olarak verimli değildir. Bu tarz durumlarda reklam vermeniz web sitenizin potansiyel ziyaretçiler tarafından farkedilmesini ve bu ziyaretçilerin müşteriye dönmesini sağlar. Sizin için web sitenizin reklamını ilgili mecralarda yaparak bu potansiyel ziyaretçilere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. Size de işinize odaklanarak yeni müşterilerinizle ilgilenmek kalıyor.

_

GOOGLE SERVİSLERİ

Web sitenizi yaptırdınız fakat dijital dünya henüz bunu bilmiyor. Arama motorlarının size ulaşması, sitenizi dizinlerine eklemesi için Google Webmaster araçları yardımıyla site haritanızı Google’a gönderip aramalarda çıkmanızı sağlıyoruz. Google Business hesabınızı oluşturup işletme kayıtlarında da bulunabilir olmanızı ve Google Maps kaydıyla Google Haritalar’da görünür olmanıza yardımcı oluyoruz.

_

E-TİCARET

İnternetten ürün ve hizmet satışı kısaca e-ticaret; ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırmak isteyen firmalar için çok büyük bir potansiyele sahiptir. Geleneksel satış yöntemleriyle sadece küçük bir çevreye hitap edebiliyorken, ürünlerinizi internete açtığınızda bütün dünyadan alıcılar bulabilir ve satışlarınızı katlayabilirsiniz.